Silicon Power HDD A60 2TB 2.5'' Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 201 mm |
| Gross height (mm) | 27 mm |
| Gross weight | 0.345 kg |
| Gross width (mm) | 131 mm |
| Net weight | 0.28 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2316 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40 g |
| Plastic (No PET) | 25 g |
| Producer | Silicon Power |
| Tare weight (kg) | 0.065 kg |
| Volume (m3) | 0.000710937 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




